Bestyrelsen

EMCC Danmarks bestyrelse bliver valgt for to år af gangen. Nedenfor ser du bestyrelsen valgt i februar 2019, samt 2020.

 

Ønsker du at opstille til bestyrelen, kan du downloade skabelon til opstillingsblanket til bestyrelsesvalg her

Carsten Agerlin
AS 3
Formand & Udbyder
carsten.agerlin@emcc.dk

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Michael Bork
Rambøl
Udbyder
mbo@ramboll.com

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Claus Durck Hovej
KAB
Aftager
 
cldh@kab-bolig.dk

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Randi Dahl Kristensen
Region Midt
Udbyder
Randi.Dahl@stab.rm.dk

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Niels Dalhoff
Dalhoff Consult
Udbyder
 
niels@dalhoff.dk

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Helene Høgh
Selvstændig coach
Udbyder
helenehogh@gmail.com

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Leo Feddersen Smith
Aarhus Universitet
Forsker
 
lfs@mgmt.au.dk

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Jacob Sucksdorff
Ørsted
Aftager
jacsu@orsted.dk 

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Jacob Sønderskov
Dialogisk-design.dk
Udbyder
jacob@dialogisk-design.dk

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Käthe Sandström
Ase
Aftager
kasa@ase.dk

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Lise Dahl Arvedsen
Argumenti
Forsker
 
LDA@augmenti.dk

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Lene Groth
Mentoring-matters.nu
Udbyder
 
lene.groth@gmail.com

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Kirsten M. Poulsen
KMP+ House of Mentoring ApS
Udbyder
kmp@kmpplus.com

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Sussie Hartelius
Hartelius Human Resource
Udbyder
sussie@hartelius.info

Læs opstilling til bestyrelsen, klik her!

Catia Marigo
Frivillig & Udbyder
dk.administrator@emccouncil.org 
Hans Erik Nielsen
Revisor
 
hn2202@gmail.com
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon